MIŠIOS

 

I - VI: 12 val., 18 val.

VII: 9 val., 11 val., 18 val.

VII: 16 val. lenkų k.

Visais liturginiais klausimais prašome kreiptis po Šv. Mišių
Alfa kursas

 

REGISTRACIJA Į ALFA KURSĄ

ALFA kursas gimė Didžiojoje Britanijoje, anglikonų bažnyčioje, XX a. 8 deš. pab. ir buvo skirtas naujiems bažnyčios nariams. Lietuvoje įvairiose bažnyčiose ir parapijose kursai sėkmingai vyksta nuo 2003 m. Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, globojant broliams dominikonams, kursai rengiami nuo 2004 m.

 

ALFA – tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis. Kursas skirtas tiek netikintiems, tiek tikintiems, visiems, kurie nori geriau pažinti krikščionybę ir gilintis į jos pamatines tiesas.

 

ALFA kursas, vykstantis per vietos bažnyčią, papildo Bažnyčią nauju būriu skelbiančiųjų Gerąją Naujieną, taip pat suartina bendruomenės, kurioje vyksta, narius, padeda užsimegzti draugystei, burtis maldos grupėms.

 

Kaip vyksta Alfa kursas

 

Beveik tris mėnesius, kartą per savaitę, vyksta susitikimai, per kuriuos klausomasi mokymo, bendraujama prie arbatos ar kavos puodelio ir diskusijų grupelėse. Kiekvienas susitikimas turi savo temą, nagrinėjami įvairūs klausimai, pavyzdžiui, „Kas yra Jėzus?“, „Kaip skaityti Bibliją?, „Kodėl reikia melstis, kaip tai daryti?“, „Ar Dievas gydo šiandien?“ ir pan., tad yra galimybė pasidalinti savo mintimis, ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus.

 

ALFA kursas yra Kristocentrinis – viso kurso metu visose dalyse būtent Jėzus yra centre, į Jo Asmenį yra visa nukreipta. Kurse svarbią vietą užima Dievo liudijimas, taip pat tiesioginė, reali Dievo patirtis.

 

Kurso viduryje rengiama savaitgalio išvyka, per kurią daugiau sužinoma apie Šventąją Dvasią, džiugiai dalijamasi savo patirtimi, mėgaujamasi buvimu drauge.

 

ALFA kursus, kuruojant broliams dominikonams, organizuoja Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios bendruomenės nariai, patys buvę dalyviai. Mokymus veda įvairūs lektoriai (kunigai, vienuoliai ir pasauliečiai).

 

ALFA kursas šioje bažnyčiojes skirtas suaugusiesiems, tad dalyvauti kviečiami visi, kam įdomu. Amžiaus apribojimų nėra.

 

Kada vyksta Alfa kursas

 

Šiuo metu ALFA kursai vyksta du kartus per metus – rudenį (nuo spalio mėn.) ir pavasarį (nuo vasario/kovo mėn.). Tikslios datos skelbiamos artėjant kursui.

Susitikimai vyksta trečiadieniais, nuo 19 val., ALFA centre (Lukiškių a. 11). Įėjimas – vidiniame kieme, bažnyčią reikia apeiti iš kairės pusės.

Daugiau informacijos tel. +370 687 88007 (Egidijus -LT-), +370 674 191173 (Aneta -PL-).

 

Neabejok, ateik, ieškokime atsakymų kartu

 

Smagu ir kartais neįtikėtina, kaip per 11 susitikimų gimsta graži draugystė, ten, kur, regis, susirinko visai skirtingi, nepažįstami žmonės, atsiranda bendraminčių, patiriamas ir asmeniškai išgyvenamas artimesnis santykis su Jėzumi.

 

Tad jei turi klausimų, ieškai atsakymų, nelik vienas, ateik, ieškokime kartu!

br. Pijus OP